Bilatzailea

Urteurrena

Sixto Holgado Agudo

Jaioterria Castilla y León
Adina: 46
Erasoaren eguna eta lekua: 26/09/1979, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 26/09/1979, Donostia
ETAETA

Florentino Herguedas Carretero

Jaioterria Castilla y León
Adina: 55
Erasoaren eguna eta lekua: 27/09/1977, Madrid
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 27/09/1977, Madrid

Wenceslao Maya Vázquez

Jaioterria Extremadura
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 27/09/1987, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 27/09/1987, Donostia
ETAETA

Tomás Alba Irazusta

Jaioterria Euskadi
Adina: 42
Erasoaren eguna eta lekua: 28/09/1979, Astigarraga
Hiltzailea: BVE
Erasoaren eguna eta lekua: 28/09/1979, Astigarraga
BVEBVE

Agustín David Pascual Jove

Jaioterria Madrid
Adina: 23
Erasoaren eguna eta lekua: 28/09/1984, Burgelu
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 28/09/1984, Burgelu
ETAETA

José Luís Veiga Pérez

Jaioterria Euskadi
Adina: 40
Erasoaren eguna eta lekua: 28/09/1984, Burgelu
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 28/09/1984, Burgelu
ETAETA

Victoriano Collado Arribas

Jaioterria Extremadura
Adina: 21
Erasoaren eguna eta lekua: 28/09/1984, Burgelu
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 28/09/1984, Burgelu
ETAETA

Diego del Río Martín

Jaioterria Andalucía
Adina: 24
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1975, Barcelona
Hiltzailea: Besteak
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1975, Barcelona

Luis María Uriarte Alzaa

Jaioterria Euskadi
Adina: 56
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1979, Lemoa
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1979, Lemoa
ETAETA

José Ignacio Ustarán Ramírez

Jaioterria Euskadi
Adina: 51
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1980, Gasteiz
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1980, Gasteiz
ETAETA

Ramón Coto Abad

Jaioterria
Adina:
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1980, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1980, Bilbo
ETAETA

Pedro Gabarri Gabarri

Jaioterria Comunidad Valenciana
Adina: 60
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1982, Castelló de la Plana
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1982, Castelló de la Plana

Juan Pedro González Manzano

Jaioterria Murcia
Adina: 34
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1989, Irun
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1989, Irun
ETAETA

José Luis Luengos Martínez

Jaioterria Castilla y León
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1992, Errenteria
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 29/09/1992, Errenteria
ETAETA

Alfonso Manuel Vilariño Orce

Jaioterria Galicia
Adina: 49
Erasoaren eguna eta lekua: 30/09/1979, Gernika-Lumo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 30/09/1979, Gernika-Lumo
ETAETA

Pedro Goiri Rovira

Jaioterria Euskadi
Adina: 23
Erasoaren eguna eta lekua: 30/09/1979, Getxo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 30/09/1979, Getxo
ETAETA

Agustín Ginés Navarro

Jaioterria Castilla La Mancha
Adina: 45
Erasoaren eguna eta lekua: 01/10/1975, Madrid
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 01/10/1975, Madrid

Antonio Fernández Ferreiro

Jaioterria Galicia
Adina: 23
Erasoaren eguna eta lekua: 01/10/1975, Madrid
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 01/10/1975, Madrid

Joaquín Alonso Bajo

Jaioterria Castilla y León
Adina: 33
Erasoaren eguna eta lekua: 01/10/1975, Madrid
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 01/10/1975, Madrid

Miguel Castilla Martín

Jaioterria Castilla-La Mancha
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 01/10/1975, Madrid
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 01/10/1975, Madrid

Ramiro Quintero Ávila

Jaioterria Canarias
Adina: 59
Erasoaren eguna eta lekua: 02/10/1978, Lizartza
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 02/10/1978, Lizartza
ETAETA

Benito Morales Fabián

Jaioterria
Adina: 40
Erasoaren eguna eta lekua: 02/10/1980, Errenteria
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 02/10/1980, Errenteria
ETAETA

Francisco de Asís Liesa Morote

Jaioterria Catalunya
Adina: 56
Erasoaren eguna eta lekua: 03/10/1978, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 03/10/1978, Bilbo
ETAETA

Jesús Hernando Ortega

Jaioterria Castilla-La Mancha
Adina: 44
Erasoaren eguna eta lekua: 03/10/1980, Durango
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 03/10/1980, Durango
ETAETA

José Antonio Merenciano Ruiz

Jaioterria Comunidad Valenciana
Adina: 25
Erasoaren eguna eta lekua: 03/10/1980, Durango
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 03/10/1980, Durango
ETAETA

Sergio Canal Canal

Jaioterria Galicia
Adina: 56
Erasoaren eguna eta lekua: 03/10/1980, Durango
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 03/10/1980, Durango
ETAETA

Alfredo García González

Jaioterria Castilla y León
Adina: 29
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1976, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1976, Donostia
ETAETA

Antonio Palomo Pérez

Jaioterria Andalucía
Adina: 24
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1976, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1976, Donostia
ETAETA

José María Elícegui Díaz

Jaioterria Euskadi
Adina: 25
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1976, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1976, Donostia
ETAETA

Juan María de Araluce Villar

Jaioterria Euskadi
Adina: 59
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1976, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1976, Donostia
ETAETA

Luis Francisco Sanz Flores

Jaioterria Madrid
Adina: 25
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1976, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1976, Donostia
ETAETA

Ángel Prado Mella

Jaioterria Galicia
Adina: 26
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1980, Agurain
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1980, Agurain
ETAETA

Avelino Palma Brioa

Jaioterria Extremadura
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1980, Agurain
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1980, Agurain
ETAETA

José Luis Vázquez Plata

Jaioterria Galicia
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1980, Agurain
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1980, Agurain
ETAETA

Bernardino Ortega Ransanz

Jaioterria Castilla y León
Adina: 47
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1988, Madrid
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 04/10/1988, Madrid

Esteban Maldonado Llorente

Jaioterria Extremadura
Adina: 20
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1975, Oñate
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1975, Oñate
ETAETA

Ignacio Etxabe Orobengoa

Jaioterria Euskadi
Adina:
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1975, Elorrio
Hiltzailea: Muturreko eskuina
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1975, Elorrio

Jesús Pascual Martín Lozano

Jaioterria Castilla y León
Adina: 25
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1975, Oñate
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1975, Oñate
ETAETA

Juan José Moreno Chamorro

Jaioterria Extremadura
Adina: 26
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1975, Oñate
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1975, Oñate
ETAETA

Juan Carlos Ribeiro de Aguiar Nalda

Jaioterria Portugal
Adina: 33
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1982, Bermeo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1982, Bermeo
ETAETA

Manuel Benito José

Jaioterria Castilla y León
Adina: 36
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1983, Portugalete
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 05/10/1983, Portugalete
ETAETA

José Angel Álvarez Suarez

Jaioterria Castilla y León
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 06/10/1989, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 06/10/1989, Donostia
ETAETA

Carlos Arberas Arroyo

Jaioterria Euskadi
Adina: 43
Erasoaren eguna eta lekua: 06/10/1990, Txipio
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 06/10/1990, Txipio
ETAETA

Cristóbal Colón de Carvajal y Maroto

Jaioterria Madrid
Adina: 61
Erasoaren eguna eta lekua: 06/10/1990, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 06/10/1990, Madrid
ETAETA

David Salvador Bernardo

Jaioterria Euskadi
Adina: 45
Erasoaren eguna eta lekua: 07/10/1977, Andoain
Hiltzailea: AAA
Erasoaren eguna eta lekua: 07/10/1977, Andoain
AAAAAA

Carlos García Fernández

Jaioterria Cantabria
Adina: 65
Erasoaren eguna eta lekua: 07/10/1980, Eibar
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 07/10/1980, Eibar
ETAETA

Ramón Bañuelos Echevarria

Jaioterria Euskadi
Adina: 33
Erasoaren eguna eta lekua: 07/10/1988, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 07/10/1988, Bilbo
ETAETA

Antonia Pérez Cervantes

Jaioterria Catalunya
Adina: 49
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1975, Barcelona
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1975, Barcelona

Antonio Martínez Pérez

Jaioterria Catalunya
Adina: 22
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1975, Barcelona
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1975, Barcelona

José Martínez Vélez

Jaioterria Catalunya
Adina: 50
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1975, Barcelona
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1975, Barcelona

José San Nicolás Sánchez

Jaioterria Murcia
Adina: 27
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1975, Barcelona
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1975, Barcelona

Juan Antonio Alba Escalera

Jaioterria Castilla-La Mancha
Adina: 30
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1975, Barcelona
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1975, Barcelona

Ángel Ribera Navarrón

Jaioterria Castilla-La Mancha
Adina:
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1977, Gernika-Lumo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1977, Gernika-Lumo
ETAETA

Antonio Hernández Fernández-Segura

Jaioterria Andalucía
Adina: 23
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1977, Gernika-Lumo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1977, Gernika-Lumo
ETAETA

Augusto Unceta-Barrenechea Azpiri

Jaioterria Euskadi
Adina: 54
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1977, Gernika-Lumo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1977, Gernika-Lumo
ETAETA

Carlos Sanz Biurrun

Jaioterria Navarra
Adina: 39
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1979, Pamplona
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1979, Pamplona
ETAETA

Alberto Toca Echeverría

Jaioterria Navarra
Adina: 56
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1982, Pamplona
Hiltzailea: ETA-CCAA
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1982, Pamplona

Juan José Pulido Pavón

Jaioterria Extremadura
Adina: 50
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1983, Hernani
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 08/10/1983, Hernani
ETAETA

Ángel Pacheco Pata

Jaioterria Castilla y León
Adina: 20
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/1978, Elgoibar
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/1978, Elgoibar
ETAETA

Anselmo Durán Vidal

Jaioterria Extremadura
Adina: 40
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/1978, Elgoibar
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/1978, Elgoibar
ETAETA

José Jiménez Mayoral

Jaioterria Catalunya
Adina: 67
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/1982, Irun
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/1982, Irun
ETAETA

Joseph Abu Yaacob

Jaioterria Israel
Adina: 32
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/1985, Barcelona
Hiltzailea: Nazioarteko Terrorismoa Palestinako Unitate Militarra
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/1985, Barcelona

Joseph Abu Zion

Jaioterria Israel
Adina: 36
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/1985, Barcelona
Hiltzailea: Nazioarteko Terrorismoa Palestinako Unitate Militarra
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/1985, Barcelona

Luis Portero García

Jaioterria Madrid
Adina: 59
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/2000, Granada
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 09/10/2000, Granada
ETAETA

Antonio Mesa Portillo

Jaioterria Andalucía
Adina:
Erasoaren eguna eta lekua: 11/10/1979, Getxo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 11/10/1979, Getxo
ETAETA

María Mercedes Domínguez Rodríguez

Jaioterria Galicia
Adina: 26
Erasoaren eguna eta lekua: 11/10/1990, Santiago de Compostela
Hiltzailea: Exército Guerrilhero do Povo Galego Ceive
Erasoaren eguna eta lekua: 11/10/1990, Santiago de Compostela

Germán Aguirre Irasuegui

Jaioterria Euskadi
Adina: 38
Erasoaren eguna eta lekua: 12/10/1975, Legutio
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 12/10/1975, Legutio
ETAETA

Elías García González

Jaioterria Castilla y León
Adina: 21
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1978, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1978, Bilbo
ETAETA

José Benito Díaz García

Jaioterria Canarias
Adina:
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1978, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1978, Bilbo
ETAETA

Ramón Muiño Fernández

Jaioterria Galicia
Adina: 30
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1978, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1978, Bilbo
ETAETA

Lorenzo Motos Rodríguez

Jaioterria Castilla y León
Adina: 61
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1980, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1980, Donostia
ETAETA

Ángel Flores Jiménez

Jaioterria Castilla y León
Adina: 44
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1983, Errenteria
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1983, Errenteria
ETAETA

José María Aguirre Larraona

Jaioterria Euskadi
Adina: 35
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1997, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 13/10/1997, Bilbo
ETAETA

Alberto Villena Castillo

Jaioterria Andalucía
Adina: 27
Erasoaren eguna eta lekua: 14/10/1978, Lekeitio
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 14/10/1978, Lekeitio
ETAETA

Alfredo Jorge Suar Muro

Jaioterria Buenos Aires (Argentina)
Adina: 37
Erasoaren eguna eta lekua: 14/10/1983, El Puerto de Santa María
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 14/10/1983, El Puerto de Santa María
ETAETA

Ángel Barceló Naranjo

Jaioterria Andalucía
Adina: 40
Erasoaren eguna eta lekua: 14/10/1986, Barcelona
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 14/10/1986, Barcelona
ETAETA

Ángel González del Pozo

Jaioterria Andalucía
Adina: 28
Erasoaren eguna eta lekua: 14/10/1986, Barcelona
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 14/10/1986, Barcelona
ETAETA

Gregorio Hernández Corchete

Jaioterria Castilla y León
Adina: 27
Erasoaren eguna eta lekua: 15/10/1982, Leitza
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 15/10/1982, Leitza
ETAETA

José Reyes Corchado Muñoz

Jaioterria Extremadura
Adina: 28
Erasoaren eguna eta lekua: 15/10/1983, Oñate
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 15/10/1983, Oñate
ETAETA

Juan José Pacheco Cano

Jaioterria Extremadura
Adina: 26
Erasoaren eguna eta lekua: 16/10/1988, Legazpi
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 16/10/1988, Legazpi
ETAETA

Julio Gangoso Otero

Jaioterria Castilla y León
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 16/10/1988, Pamplona
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 16/10/1988, Pamplona
ETAETA

Antonio Emilio Muñoz Cariñanos

Jaioterria Madrid
Adina: 58
Erasoaren eguna eta lekua: 16/10/2000, Sevilla
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 16/10/2000, Sevilla
ETAETA

Santiago González de Paz

Jaioterria Canarias
Adina: 30
Erasoaren eguna eta lekua: 17/10/1981, Santurce
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 17/10/1981, Santurce
ETAETA

Vicente Gajate Martín

Jaioterria Castilla y León
Adina: 34
Erasoaren eguna eta lekua: 17/10/1984, Errenteria
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 17/10/1984, Errenteria
ETAETA

María Cruz Yoldi Orradre

Jaioterria Navarra
Adina: 62
Erasoaren eguna eta lekua: 17/10/1987, Pamplona
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 17/10/1987, Pamplona
ETAETA

Francisco Carballar Muñoz

Jaioterria Andalucía
Adina: 47
Erasoaren eguna eta lekua: 17/10/1991, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 17/10/1991, Madrid
ETAETA

Manuel López Treviño

Jaioterria Extremadura
Adina: 48
Erasoaren eguna eta lekua: 18/10/1975, Zarauz
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 18/10/1975, Zarauz
ETAETA

Alberto Martín Barrios

Jaioterria Euskadi
Adina: 39
Erasoaren eguna eta lekua: 18/10/1983,
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 18/10/1983,
ETAETA

Dionisio Herrero Albiñana

Jaioterria
Adina: 63
Erasoaren eguna eta lekua: 19/10/1993, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 19/10/1993, Madrid
ETAETA

Candido Cuña González

Jaioterria Galicia
Adina: 51
Erasoaren eguna eta lekua: 20/10/1983, Errenteria
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 20/10/1983, Errenteria
ETAETA

César Uceda Vera

Jaioterria Andalucía
Adina: 47
Erasoaren eguna eta lekua: 21/10/1982, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 21/10/1982, Bilbo
ETAETA

Andrés Silverio Martín

Jaioterria Andalucía
Adina: 25
Erasoaren eguna eta lekua: 22/10/1978, Getxo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 22/10/1978, Getxo
ETAETA

Luciano Mata Corral

Jaioterria Castilla y León
Adina: 58
Erasoaren eguna eta lekua: 22/10/1978, Getxo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 22/10/1978, Getxo
ETAETA

Luis Carlos Gancedo Ron

Jaioterria Asturias
Adina: 28
Erasoaren eguna eta lekua: 22/10/1978, Getxo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 22/10/1978, Getxo
ETAETA

Máximo Casado Carrera

Jaioterria Castilla y León
Adina: 44
Erasoaren eguna eta lekua: 22/10/2000, Vitoria-Gasteiz
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 22/10/2000, Vitoria-Gasteiz
ETAETA

Felipe Extremiana Unanue

Jaioterria
Adina:
Erasoaren eguna eta lekua: 23/10/1980, Amorebieta-Etxano
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 23/10/1980, Amorebieta-Etxano
ETAETA

Jaime Arrese Arizmendiarrieta

Jaioterria Euskadi
Adina: 43
Erasoaren eguna eta lekua: 23/10/1980, San Pedro
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 23/10/1980, San Pedro
ETAETA

Juan Manuel García Cordero

Jaioterria Euskadi
Adina: 53
Erasoaren eguna eta lekua: 23/10/1980, Donostia
Hiltzailea: ETA-CCAA
Erasoaren eguna eta lekua: 23/10/1980, Donostia

Eduardo Sobrino González

Jaioterria Galicia
Adina: 34
Erasoaren eguna eta lekua: 23/10/1991, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 23/10/1991, Donostia
ETAETA

Juan Carlos Trujillo García

Jaioterria Castilla-La Mancha
Adina: 25
Erasoaren eguna eta lekua: 23/10/1991, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 23/10/1991, Donostia
ETAETA

Epifanio Benito Vidal Vázquez

Jaioterria Castilla y León
Adina: 27
Erasoaren eguna eta lekua: 25/10/1978, Durango
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 25/10/1978, Durango
ETAETA

Daniel Garrido Velasco

Jaioterria Navarra
Adina: 21
Erasoaren eguna eta lekua: 25/10/1986, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 25/10/1986, Donostia
ETAETA

Daniela Velasco Domínguez

Jaioterria Navarra
Adina: 57
Erasoaren eguna eta lekua: 25/10/1986, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 25/10/1986, Donostia
ETAETA

María José Teixeira Gonçalves

Jaioterria Portugal
Adina: 27
Erasoaren eguna eta lekua: 25/10/1986, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 25/10/1986, Donostia
ETAETA

Rafael Garrido Gil

Jaioterria Aragón
Adina: 59
Erasoaren eguna eta lekua: 25/10/1986, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 25/10/1986, Donostia
ETAETA

Lorenzo Mendizabal Iturrarte

Jaioterria Euskadi
Adina: 34
Erasoaren eguna eta lekua: 26/10/1983, Irun
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 26/10/1983, Irun
ETAETA

Germán González López

Jaioterria Castilla y León
Adina: 34
Erasoaren eguna eta lekua: 27/10/1979, Urretxu
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 27/10/1979, Urretxu
ETAETA

Julio Cesar Sánchez Rodríguez

Jaioterria Castilla y León
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 28/10/1986, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 28/10/1986, Bilbo
ETAETA

Jerónimo Vera García

Jaioterria Murcia
Adina: 45
Erasoaren eguna eta lekua: 29/10/1974, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 29/10/1974, Donostia
ETAETA

Ignacio Olaiz Michelena

Jaioterria Euskadi
Adina: 42
Erasoaren eguna eta lekua: 29/10/1978, Andoain
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 29/10/1978, Andoain
ETAETA

Carlos Fernández Aspiazu

Jaioterria Euskadi
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 29/10/1980, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 29/10/1980, Donostia
ETAETA

Cristóbal Díaz García

Jaioterria Andalucía
Adina: 36
Erasoaren eguna eta lekua: 29/10/1988, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 29/10/1988, Bilbo
ETAETA

Andrés Fraguas Hernando

Jaioterria Castillo de Bayuela (Toledo)
Adina:
Erasoaren eguna eta lekua: 30/10/1978, Madrid
Hiltzailea: Muturreko eskuina
Erasoaren eguna eta lekua: 30/10/1978, Madrid

Armando Medina Sánchez

Jaioterria Melilla
Adina: 57
Erasoaren eguna eta lekua: 30/10/2000, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 30/10/2000, Madrid
ETAETA

Jesús Escudero García

Jaioterria Andalucía
Adina: 53
Erasoaren eguna eta lekua: 30/10/2000, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 30/10/2000, Madrid
ETAETA

Jesús Sánchez Martínez

Jaioterria Castilla-La Mancha
Adina: 35
Erasoaren eguna eta lekua: 30/10/2000, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 30/10/2000, Madrid
ETAETA

José Francisco de Querol Lombardero

Jaioterria Catalunya
Adina: 69
Erasoaren eguna eta lekua: 30/10/2000, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 30/10/2000, Madrid
ETAETA

Manuel Fuentes Fontán

Jaioterria Galicia
Adina: 29
Erasoaren eguna eta lekua: 31/10/1979, Portugalete
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 31/10/1979, Portugalete
ETAETA

José María Pérez López de Orueta

Jaioterria Euskadi
Adina: 30
Erasoaren eguna eta lekua: 31/10/1980, Hernani
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 31/10/1980, Hernani
ETAETA

Juan de Dios Doval de Mateo

Jaioterria Madrid
Adina: 37
Erasoaren eguna eta lekua: 31/10/1980, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 31/10/1980, Donostia
ETAETA

Francisco González Ruiz

Jaioterria Andalucía
Adina: 24
Erasoaren eguna eta lekua: 31/10/1982, Gasteiz
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 31/10/1982, Gasteiz
ETAETA

Antonio Mateo Melero

Jaioterria Andalucía
Adina: 32
Erasoaren eguna eta lekua: 01/11/1987, Ordizia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 01/11/1987, Ordizia
ETAETA

Roger de Tur Pallier

Jaioterria Francia
Adina: 68
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1972, Zaragoza
Hiltzailea: Igitaia eta Mailua taldea
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1972, Zaragoza

José Díaz Fernández

Jaioterria Asturias
Adina: 54
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1977, Irun
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1977, Irun
ETAETA

José Luis Legasa Ubiría

Jaioterria Euskadi
Adina: 49
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1978, Irun
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1978, Irun
ETAETA

Juan Cruz Hurtado Fernández

Jaioterria Euskadi
Adina: 25
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1978, Gernika-Lumo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1978, Gernika-Lumo
ETAETA

Rafael Recaola Landa

Jaioterria Euskadi
Adina: 30
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1978, Lezo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1978, Lezo
ETAETA

Genaro García de Andoain

Jaioterria Euskadi
Adina: 64
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1986, Plaza
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 02/11/1986, Plaza
ETAETA

Victoriano Cobo Sánchez

Jaioterria Catalunya
Adina: 47
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1976, El Prat de Llobregat
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1976, El Prat de Llobregat

Ángel Retamar Nogales

Jaioterria Extremadura
Adina: 26
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1980, Zarautz
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1980, Zarautz
ETAETA

Arturo López Hernández

Jaioterria Andalucía
Adina: 37
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1980, Zarauz
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1980, Zarauz
ETAETA

Julio César Castillejo Pérez

Jaioterria Asturias
Adina: 22
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1980, Zarautz
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1980, Zarautz
ETAETA

Miguel Lasa Arruabarrena

Jaioterria Euskadi
Adina: 49
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1980, Zarauz
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1980, Zarauz
ETAETA

Modesto García Lorenzo

Jaioterria Castilla y León
Adina: 22
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1980, Zarautz
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 03/11/1980, Zarautz
ETAETA

Víctor Lago Román

Jaioterria Galicia
Adina: 63
Erasoaren eguna eta lekua: 04/11/1982, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 04/11/1982, Madrid
ETAETA

Mariano Criado Ramajo

Jaioterria Extremadura
Adina: 24
Erasoaren eguna eta lekua: 05/11/1976, Tolosa
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 05/11/1976, Tolosa
ETAETA

Manuel Carrasco Merchan

Jaioterria Extremadura
Adina: 27
Erasoaren eguna eta lekua: 05/11/1983, Villabona
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 05/11/1983, Villabona
ETAETA

Jeaninne Pueyo

Jaioterria Ezkongabea
Adina: Ezezaguna
Erasoaren eguna eta lekua: 06/11/1980, Tarbes
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 06/11/1980, Tarbes
ETAETA

José Alberto Lisalde Ramos

Jaioterria Andalucía
Adina: 27
Erasoaren eguna eta lekua: 06/11/1980, Eibar
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 06/11/1980, Eibar
ETAETA

Sotero Mazo Figueras

Jaioterria Extremadura
Adina: 35
Erasoaren eguna eta lekua: 06/11/1980, Eibar
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 06/11/1980, Eibar
ETAETA

Eladio Rodríguez García

Jaioterria Galicia
Adina: 50
Erasoaren eguna eta lekua: 06/11/1989, Getxo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 06/11/1989, Getxo
ETAETA

Fabio Moreno Asla

Jaioterria Euskadi
Adina: 2
Erasoaren eguna eta lekua: 07/11/1991, Erandio
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 07/11/1991, Erandio
ETAETA

José María Lidón Corbi

Jaioterria Catalunya
Adina: 50
Erasoaren eguna eta lekua: 07/11/2001, Getxo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 07/11/2001, Getxo
ETAETA

Félix de la Piedad Díaz

Jaioterria
Adina: 83
Erasoaren eguna eta lekua: 08/11/1984, Madrid
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 08/11/1984, Madrid

Juan Sánchez Sierro

Jaioterria Castilla y León
Adina: 39
Erasoaren eguna eta lekua: 08/11/1984, Zestoa
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 08/11/1984, Zestoa
ETAETA

Luis Candendo Pérez

Jaioterria Galicia
Adina: 42
Erasoaren eguna eta lekua: 09/11/1978, Antzuola
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 09/11/1978, Antzuola
ETAETA

Ángel Martínez Trelles

Jaioterria Asturias
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 09/11/1983, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 09/11/1983, Bilbo
ETAETA

José Rodriguez de Lama

Jaioterria Castilla y León
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 11/11/1978,
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 11/11/1978,
ETAETA

Lucio Revilla Alonso

Jaioterria Castilla y León
Adina: 25
Erasoaren eguna eta lekua: 11/11/1978, Santa Lutzi-Anduaga
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 11/11/1978, Santa Lutzi-Anduaga
ETAETA

Antonio Tejero Verdugo

Jaioterria Castilla y León
Adina: 27
Erasoaren eguna eta lekua: 12/11/1977, Guadarrama
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 12/11/1977, Guadarrama

Fernando Rodríguez Spínola

Jaioterria Andalucía
Adina: 53
Erasoaren eguna eta lekua: 12/11/1979, Oiartzun
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 12/11/1979, Oiartzun
ETAETA

Miguel Zunzunegui Arratibel

Jaioterria Euskadi
Adina: 56
Erasoaren eguna eta lekua: 12/11/1980, Ataún
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 12/11/1980, Ataún
ETAETA

Antonio de Vicente Comesaña

Jaioterria Galicia
Adina: 52
Erasoaren eguna eta lekua: 12/11/1983, Bermeo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 12/11/1983, Bermeo
ETAETA

Joaquín Antimasbere Escoz

Jaioterria Euskadi
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 14/11/1980,
Hiltzailea: BVE
Erasoaren eguna eta lekua: 14/11/1980,
BVEBVE

Vicente Zorita Alonso

Jaioterria Castilla y León
Adina: 60
Erasoaren eguna eta lekua: 14/11/1980, Santurtzi
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 14/11/1980, Santurtzi
ETAETA

Emilia Larrea Sáez de Adacia

Jaioterria Euskadi
Adina: 54
Erasoaren eguna eta lekua: 15/11/1978, Arrasate
Hiltzailea: ETA-CCAA
Erasoaren eguna eta lekua: 15/11/1978, Arrasate

Ignacio Bañuelos Lasso

Jaioterria Castilla y León
Adina: 26
Erasoaren eguna eta lekua: 15/11/1989, Bilbo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 15/11/1989, Bilbo
ETAETA

Francisco Mateu Cánoves

Jaioterria Comunidad Valenciana
Adina: 58
Erasoaren eguna eta lekua: 16/11/1978, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 16/11/1978, Madrid
ETAETA

Juan Luis Aguirreurreta Arzamendi

Jaioterria Euskadi
Adina: 32
Erasoaren eguna eta lekua: 16/11/1979, Mondragón
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 16/11/1979, Mondragón
ETAETA

Joseph Couchot

Jaioterria Francia
Adina: 49
Erasoaren eguna eta lekua: 16/11/1984, Irun
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 16/11/1984, Irun
ETAETA

Juan García León

Jaioterria Andalucía
Adina: 21
Erasoaren eguna eta lekua: 17/11/1980, Eibar
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 17/11/1980, Eibar
ETAETA

José Martínez Moreno

Jaioterria Madrid
Adina: 51
Erasoaren eguna eta lekua: 17/11/1989, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 17/11/1989, Madrid
ETAETA

Francisco Sanz Morales

Jaioterria Castilla y León
Adina: 28
Erasoaren eguna eta lekua: 17/11/2000, Madrid
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 17/11/2000, Madrid

Christian Olazcuaga

Jaioterria Francia
Adina: 21
Erasoaren eguna eta lekua: 18/11/1984, Hendaya
Hiltzailea: GAL
Erasoaren eguna eta lekua: 18/11/1984, Hendaya
GALGAL

Daniel López Tizón

Jaioterria Galicia
Adina: 41
Erasoaren eguna eta lekua: 18/11/1990, Santurtzi
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 18/11/1990, Santurtzi
ETAETA

José Francisco Hernández Herrera

Jaioterria Santa cruz de Tenerife
Adina: 32
Erasoaren eguna eta lekua: 18/11/1990, Santurtzi
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 18/11/1990, Santurtzi
ETAETA

Luis Constante Acín

Jaioterria Huesca
Adina: 63
Erasoaren eguna eta lekua: 19/11/1980, Zaragoza
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 19/11/1980, Zaragoza

Pedro Carbonero Fernández

Jaioterria Extremadura
Adina: 54
Erasoaren eguna eta lekua: 19/11/1991, Galdakao
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 19/11/1991, Galdakao
ETAETA

Benjamín Sancho Lejido

Jaioterria Aragón
Adina:
Erasoaren eguna eta lekua: 20/11/1978, Basauri
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 20/11/1978, Basauri
ETAETA

José Benito Sánchez Sánchez

Jaioterria Castilla y León
Adina: 30
Erasoaren eguna eta lekua: 20/11/1978, Basauri
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 20/11/1978, Basauri
ETAETA

Ricardo López Castiñeira

Jaioterria Galicia
Adina: 55
Erasoaren eguna eta lekua: 20/11/1980, A Coruña
Hiltzailea: GRAPO
Erasoaren eguna eta lekua: 20/11/1980, A Coruña

Santiago Brouard Pérez

Jaioterria Euskadi
Adina: 64
Erasoaren eguna eta lekua: 20/11/1984, Bilbo
Hiltzailea: GAL
Erasoaren eguna eta lekua: 20/11/1984, Bilbo
GALGAL

Josu Muguruza Guarrotxena

Jaioterria Euskadi
Adina: 31
Erasoaren eguna eta lekua: 20/11/1989, Madrid
Hiltzailea: Muturreko eskuina
Erasoaren eguna eta lekua: 20/11/1989, Madrid

Aurelio Prieto Prieto

Jaioterria Extremadura
Adina: 23
Erasoaren eguna eta lekua: 21/11/1980, Ibarra
Hiltzailea: ETA-CCAA
Erasoaren eguna eta lekua: 21/11/1980, Ibarra

Nezar Amad El Sabach

Jaioterria Siria
Adina: 40
Erasoaren eguna eta lekua: 21/11/1981, Barcelona
Hiltzailea: Besteak
Erasoaren eguna eta lekua: 21/11/1981, Barcelona

Ernest Lluch Martín

Jaioterria Catalunya
Adina: 63
Erasoaren eguna eta lekua: 21/11/2000, Barcelona
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 21/11/2000, Barcelona
ETAETA

Jaime Bilbao Iglesias

Jaioterria Madrid
Adina: 38
Erasoaren eguna eta lekua: 22/11/1988, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 22/11/1988, Madrid
ETAETA

Luis Delgado Villalonga

Jaioterria
Adina: 2
Erasoaren eguna eta lekua: 22/11/1988, Madrid
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 22/11/1988, Madrid
ETAETA

Joseba Goikoetxea Asla

Jaioterria Euskadi
Adina: 42
Erasoaren eguna eta lekua: 22/11/1993, Bilbao
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 22/11/1993, Bilbao
ETAETA

Jean Pierre Haramendi

Jaioterria Hendaya
Adina: 68
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/1980, Biarritz
Hiltzailea: BVE
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/1980, Biarritz
BVEBVE

José Camio

Jaioterria Gipuzkoa
Adina: 52
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/1980, Biarritz
Hiltzailea: BVE
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/1980, Biarritz
BVEBVE

Carlos Manuel Patiño Casanova

Jaioterria Galicia
Adina: 29
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/1982, Errenteria
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/1982, Errenteria
ETAETA

Mohamed Ahmed Abderrahmán

Jaioterria Ceuta y Melilla
Adina: 33
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/1984, Irún
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/1984, Irún
ETAETA

Ana Isabel Aróstegi Legarreta

Jaioterria Euskadi
Adina: 34
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/2001, Beasain
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/2001, Beasain
ETAETA

Javier Mijangos Martínez de Bujo

Jaioterria Euskadi
Adina: 32
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/2001, Beasain
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 23/11/2001, Beasain
ETAETA

Antonio Echeverria Albisu

Jaioterria Euskadi
Adina: 33
Erasoaren eguna eta lekua: 24/11/1975, Oyarzun
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 24/11/1975, Oyarzun
ETAETA

Elías Elexpe Astondoa

Jaioterria Euskadi
Adina: 56
Erasoaren eguna eta lekua: 25/11/1978, Amorebieta-Echano
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 25/11/1978, Amorebieta-Echano
ETAETA

Isidoro Díez Ratón

Jaioterria Castilla y León
Adina: 39
Erasoaren eguna eta lekua: 25/11/1985, Pasaia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 25/11/1985, Pasaia
ETAETA

José Manuél Ibarzabal Luque

Jaioterria Euskadi
Adina: 20
Erasoaren eguna eta lekua: 25/11/1985, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 25/11/1985, Donostia
ETAETA

Jose Javier Urritegui Aramburu

Jaioterria Euskadi
Adina: 24
Erasoaren eguna eta lekua: 25/11/1991, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 25/11/1991, Donostia
ETAETA

Joaquín Imaz Martínez

Jaioterria Navarra
Adina: 50
Erasoaren eguna eta lekua: 26/11/1977, Pamplona
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 26/11/1977, Pamplona
ETAETA

Manuel Hernández Seisdedos

Jaioterria Castilla y León
Adina: 34
Erasoaren eguna eta lekua: 26/11/1981, Getxo
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 26/11/1981, Getxo
ETAETA

José Antonio Julián Bayano

Jaioterria Aragón
Adina: 43
Erasoaren eguna eta lekua: 26/11/1983, Gasteiz
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 26/11/1983, Gasteiz
ETAETA

José Herrero Quiles

Jaioterria Euskadi
Adina: 67
Erasoaren eguna eta lekua: 26/11/1985, Lasarte-Oria
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 26/11/1985, Lasarte-Oria
ETAETA

Heliodoro Arriaga Ciaurri

Jaioterria Navarra
Adina: 60
Erasoaren eguna eta lekua: 27/11/1978, Villabona
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 27/11/1978, Villabona
ETAETA

Carlos Fernández Valcárcel

Jaioterria La Coruña
Adina: 40
Erasoaren eguna eta lekua: 27/11/1980, Logroño
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 27/11/1980, Logroño
ETAETA

Joaquín Martínez Simón

Jaioterria La Rioja
Adina: 45
Erasoaren eguna eta lekua: 27/11/1980, Logroño
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 27/11/1980, Logroño
ETAETA

Miguel Ángel San Martín Fernández

Jaioterria La Rioja
Adina: 51
Erasoaren eguna eta lekua: 27/11/1980, Logroño
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 27/11/1980, Logroño
ETAETA

Miguel Garciarena Baraibar

Jaioterria Navarra
Adina: 63
Erasoaren eguna eta lekua: 27/11/1980, Donostia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 27/11/1980, Donostia
ETAETA

Ángel García Pérez

Jaioterria Castilla y León
Adina: 20
Erasoaren eguna eta lekua: 28/11/1979, Azpeitia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 28/11/1979, Azpeitia
ETAETA

Antonio Ales Martínez

Jaioterria Castilla-La Mancha
Adina: 19
Erasoaren eguna eta lekua: 28/11/1979, Azpeitia
Hiltzailea: ETA
Erasoaren eguna eta lekua: 28/11/1979, Azpeitia
ETAETA